Ceník

Cena dovozu je ovlivněna mnoha faktory a způsobem provedení. Pro stanovení konkrétní ceny je tedy nutné posoudit veškeré detaily, rozsah našich služeb a v neposlední řadě finální cenové podmínky prodávajícího, které mohou mít na konečnou cenu vozu výrazný pozitivní vliv. Pak může být cenová nabídka správně sestavena, přesně na míru. Doporučujeme minimální cenu automobilu ve výši od 15.000 EUR a stáří maximálně 6 let, (pokud se nejedná o historický nebo velmi specifický automobil) k optimálnímu rozložení poměru kupní ceny a nákladů na dovoz.  

 

balíky poskytovaných služeb

Exclusive

  • Rozšířený balík služeb
  • Obsahuje veškeré služby balíku Professional a navíc možnost:
  • Strojního leštění laku a korekce nedokonalostí
  • Nanesení ochranného vosku nebo keramické ochrany laku s účinností na 1, 2 nebo 5 let
  • Profesionálního čištění interiéru
  • Impregnace kožených částí interiéru
  • Aplikace ochranných samohojivých fólií s tloušťkou 175 mikronů na exponovaná místa (prahové části, plochy za předními koly, plochy zadního nárazníku za zadním kolem, střešní část nad čelním sklem, atd.

Ke každému balíku vám dále můžeme nabídnout výhodné nabídky financování, pojištění a prodloužené záruky vozidel

Pro upřesnění kalkulace a  detailů dovozu nás prosím kontaktujte

Automobily s možností odpočtu DPH pro firmy

Jako plátce DPH máte možnost odpočtu DPH i na vozidla dovezená z Německa. Základním předpokladem je pochopitelně výběr z odpočtových vozů již v Německu. Specializujeme se na nalezení odpočtových vozů pro firemní klientelu (jedná se o nové, zánovní, ale i referenční vozy), provedeme Vás celým procesem dovozu takového automobilu, jehož součástí je při úhradě základu daně již téměř nevýlučně spjatá záloha ve výši 19% z kupní ceny a doložení nutné dokumentace k jejímu opětovnému navrácení bankovním převodem nazpět. Zní to možná komplikovaně, ale pro nás je to běžný proces a relativně dobře fungující systém, jak prokázat přenesení daňové povinnosti do jiného členského státu EU. Cena pro firemní klientelu je stanovena individuálně na dotaz v závislosti na objemu vozidel, frekvenci dodání, platebních podmínkách, apod. Pro naše stálé klienty jsou vytvářeny zvýhodněné podmínky. Jsme plátci DPH.

napište nám

Souhlas