Prodloužená záruka vozidel

Kvalita dovezených vozů a spokojenost našich zákazníků je pro nás klíčová. Naší filozofií je snaha naplňovat vaše sny a potřeby. Toho dosahujeme efektivně propracovanými dovozy vysoce kvalitních, nehavarovaných a řádně servisovaných vozů. Chceme, aby vaše kilometry s nově pořízeným vozem byly i dále bezproblémové a proto vám nabízíme možnost pojištění prodloužené záruky.

Pojištění je možné sjednat jak pro nové, tak pro ojeté vozy. U nových vozů jde o plynulé navázání prodloužené záruky okamžikem skončení záruky tovární. U ojetých vozidel prodloužená záruka kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy. Prodlouženou záruku je možné sjednat až na 36 měsíců.

 

 

Pojištění prodloužené záruky na nová a ojetá vozidla vám nabízí možnost připravit se na nečekané výdaje spojené s opravou vozidla. Záruka DEFEND Car Protect je jistota, že v případě nečekané poruchy Vašeho auta nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

Prodloužená záruka nabízí program pojištění určený jak pro nová vozidla v tovární záruce, tak pro vozidla ojetá až do 15 let stáří. Jednotlivé programy se liší rozsahem krytí. U každého programu je možné si sjednat různou výši spoluúčasti, délku trvání pojištění či max. limit pojistné události. Rádi vám nabídneme program určený právě pro Vaše vozidlo, dle Vašich aktuálních potřeb.

 

Služba prodloužené záruky CarGarantie je určena pouze pro nová vozidla, která jsou v tovární záruce. Prodlouženou záruku lze sjednat až na 36 měsíců, které začínají běžet první den po ukončení záruky tovární.

Jezděte o třídu bezpečněji

Koupě nového vozu je něco zcela výjimečného. Chceme, abyste měli ze svého rozhodnuti dlouho radost. K tomu patří, abyste se na všech cestách cítili bezpečně. S navazující zárukou pro nové vozy od CarGarantie budete i po skončení záruky výrobce spolehlivě chránění před neočekávanými náklady na opravy. Začněte hned!